Galerie

GALERIA
Panoramy

Panoramy to, niejako, "szybka" galeria panoram sferycznych 360°. Szybka, gdyż publikujemy w niej dużą ilość panoram wirtualnych z pominięciem dość czasochłonnych wpisów do bazy danych strony. Panoramy w tej galerii są grupowane tematycznie.


Panoramy 360°

Panoramy 360° to galeria panoram sferycznych 360°, którym chcieliśmy poświęcić więcej uwagi. Mogą to być panoramy szczególnie ciekawe ze względu na przedstawiane miejsce lub techniczne trudności. Każda panorama ma swój własny wpis i opis.

Wideo Panoramy

Wideo Panoramy to wideo, które odtwarza się jak film, ale można zmienić kąt patrzenia czy przybliżyć jak to jest w panoramie sferycznej.

Panoramy Płaskie

Panoramy płaskie to obrazy, które składają się z wielu ujęć złożonych w jeden obraz. Głównymi zaletami panoram płaskich są kąt widzenia, jak w panoramie sferycznej do 360°, oraz rozdzielczość obrazu, która zwsze jest większa aniżeli zwykłe zdjęcie.


Wirtualne Wycieczki

Wirtualne wycieczki to prezentacje które zwykle skupiają w sobie kilka elementów: panoramy sferyczne, wideo panoramy, zdjęcia czy muzykę oraz interaktywne punkty zwane spotami.

GALERIA

SKY-EYE - to serwis w pełni poświęcony fitografii lotniczej oraz panoramom wykonanym z powietrza i wideo oraz wideo panoramom wykonywanym z lotu ptaka. Posiadamy specjalistyczny sprzęt stabilizacyjny, dzięki któremu nasze filmy, zdjęcia czy panoramy, a wkrótce wideo panoramy lotnicze, nie wykazują drgań tak wszechobecnych w materiałach rejestrowanych z maszyn latających. Zapraszamy do obejrzenia przeogromnej galerii na SKY-EYE!

Panoramy z powietrza

Dzięki doświadczeniu i technice, którą rozwijamy od lat możemy się pochwalić jedną z najciekawszych galerii panoram wykonanych z powietrza. Jako jedyni potrafimy wykonywać panoramy z prawdziwego śmigłowca na przykład Robinson R44.


Wideo z Lotu Ptaka

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi stabilizacyjnemu stworzonemu specjalnie do kręcenia wideo w ekstremalnych warunkach jesteśmy w stanie wykonywać stabilne, pozbawione drgań wideo.

Zdjęcia ze Śmigłowca

Od lat zajmujemy się fotografią. Fotografia lotnicza jest jedną z form, która nas szczególnie pasjonuje. Mając specjalistyczny system do stabilizacji obrazu i możliwość czarteru śmigłowca możemy podjąć się każdego zlecenia związanego z fotografią lotniczą.

Wirtualne Wycieczki ze Śmigłowca

Dzięki ogromnej mobilności śmigłowca jesteśmy w stanie wykonać dużą liczbę panoram, zdjęć i wideo obejmujących ogromny obszar. Dzięki wiedzy graficznej i umiejętności programowania oraz naszemu playerowi VRsmarty możemy stworzyć niepowtarzalne wirtualne wycieczki.

Parki Logistyczne w Polsce

To jedyna galeria tego typu. Na zlecenie Colliers wykonaliśmy wielogodzinne loty śmigłowcem po całej Polsce. Efektem tych lotów jest niniejsza galeria. Zdjęcia, wideo oraz panoramy są publikowane na warehouses.pl.