Panoforum - vr360.pl - Forum poświęcone zdjęciom panoramicznym
Aktualności: Jeli masz problem z rejestracją i nie wyświeltla Ci się numerek: zmień przeglądarkę.
Ze względu na ataki na forum, wprowadziłem drobną zmianę w sposobie rejestracji, musisz wystukać następujący adres:

*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Grudzień 11, 2017, 03:18:16

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: POMOCY  (Przeczytany 5914 razy)
krzysztof
Początkujący
*

« : Listopad 23, 2006, 23:14:23 »

Chciałem kupić PT Guia ze strony producenta koszt to 75 EURO czy istnieje jakaś możliwość kupna programu przy inne formie płatności np.płatne przy odbiorze niestety  nie posiadam konta walutowego ani karty kredytowej a przy normalnej wpłacie w banku chcą opłat prawie 30 euro ?
Mirek63
Gaduła

« Odpowiedz #1 : Listopad 24, 2006, 00:04:16 »

Ciekawe info. ja właśnie musze kupic PTG. Może ktoś nam kupi a my przeslemy kase?
Mirek

Canon eos 350d + Sigma 3,5 8mm+ skrzydłowiatrak
Mariusz
Gaduła

« Odpowiedz #2 : Listopad 24, 2006, 01:36:33 »

Ja mam Vise więc nie ma problemu. Nie wiem jak z prowizjami przy płatnościach międzynarodowych bo jeszcze nie płaciłem tą kartą - mam ją od tygodnia..
Z tego co mi w banku gadali to nie ma.

Też już mam wniosek wygenerowany do kupna PTGUI ale leży sobie w korytku
Jest nas 3, jeszcze 2 osoby i mamy upust.

1-4    EUR: 65.00
5-6    EUR: 61.60
7-9    EUR: 56.00

tylko do tej kwoty trzeba doliczyć jescze VAT
lookdigital
Forumowicz
Gaduła
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 24, 2006, 02:01:42 »

Słuchajcie, jest tam dość opcji zapłaty, konta walutowego też nie trzeba już mieć żeby przesłać Euro. Całość jest raczej prosta, należy wypełnić to, co trzeba potem przelew lub karta i albo po tygodniu albo od razu dostajecie mailem numerki.

Mariusz
Gaduła

« Odpowiedz #4 : Listopad 24, 2006, 09:42:37 »

Nie wiem jak inne banki ale nie wszystkie pozwalają na przelewy za granice.
np. mBank nawet nie pozwala zarejestrować swoich kart w systemie paypal, przelewy za granicę też, dlatego musiałem założyć sobie vise.

Inteligo już pozwala na system paypal ale przelewy za granicę już chyba nie.
lookdigital
Forumowicz
Gaduła
*

« Odpowiedz #5 : Listopad 24, 2006, 11:40:45 »

O ile dobrze pamiętem, ja kupiłem PTGui przez ich system wykonując przelew, mam konto w Bre Banku. Rzecz z wypełnieniem formularza jest dość prosta, potem optrzymujecie maila z kontem itd, no i trzeba zrobić przelew. Nie wiem jak inne banki, ale generalnie otworzenie konta walutowego nie powinno być teraz problemem. Z paypal też jest teraz prosto. Rejestrujesz się i możesz wpłacić pieniądze na konto w PLN, potem wysłać Euro, paypal sam przelicza waluty. Do rejestracji w Paypal nie potrzebujecie mieć karty kredytowej. Paypal teraz współpracuje z jakimś polskim bankiem, chyba, i wysyłanie do nich pieniędzy będzie jak wysyłanie złotówek na jakieś inne koto złotówkowe (ale tego nie jestem w pełni pewien).

Mirek63
Gaduła

« Odpowiedz #6 : Listopad 24, 2006, 13:51:31 »

dzieki!
mirek

[ Dodano: 2006-11-24, 14:08 ]
W KB z Ekstra Konta sam przelicza prowizja 10 zł.

opty
Użytkownik
**

« Odpowiedz #7 : Listopad 25, 2006, 23:01:29 »

Jestem kolejną osobą która chce kupić ptgui więc jeszcze szukamy jednego.  :wink:

Mirek63
Gaduła

« Odpowiedz #8 : Listopad 27, 2006, 00:29:41 »

ja odpadam. realizuje przez mój bank
Mirek
 Smutny

janosik
Użytkownik
**

« Odpowiedz #9 : Grudzień 03, 2006, 23:33:30 »

Witam wszystkich !
Czy jeszcze można podłączyć się do "grupowego" zakupu PTGUI ?
Jeśli tak to jestem kolejny
Pozdrawiam
Robert Sitek
opty
Użytkownik
**

« Odpowiedz #10 : Grudzień 03, 2006, 23:39:13 »

Ja już odpadam.Nie mogłem czekać wysłałem przelew i czekam na numer licencji . Pozdrawiam

Mariusz
Gaduła

« Odpowiedz #11 : Grudzień 03, 2006, 23:42:28 »

właśnie od 24 listopada mBank wprowadzil międzynarodowe przelewy w różnych walutach wiec  chyba nie ma już problemu z przelewami. Podejrzewam ze inne banki też już to zrobiły.

zakup grupowy jedynie ma sens zeby kupić program o pare euro mniej - pierwszy próg to 4 euro mniej więc ok. 16 zł * 5 szt. to jest 80zł. to juz coś

Ja tez chyba nie bede czekał w końcu wpisze sobie to w koszty i coś zyskam na VAT
Juz zrobiłem przelew i tez czekam na klucze.
opty
Użytkownik
**

« Odpowiedz #12 : Grudzień 03, 2006, 23:49:49 »

Cytat: "Mariusz"
właśnie od 24 listopada mBank wprowadzil międzynarodowe przelewy w różnych walutach wiec  chyba nie ma już problemu z przelewami. Podejrzewam ze inne banki też już to zrobiły.

zakup grupowy jedynie ma sens zeby kupić program o pare euro mniej - pierwszy próg to 4 euro mniej więc ok. 16 zł * 5 szt. to jest 80zł. to juz coś

Ja tez chyba nie bede czekał w końcu wpisze sobie to w koszty i coś zyskam na VAT
Juz zrobiłem przelew i tez czekam na klucze.

Mam pytanie . Przelew robiłeś na kwotę 75,4 eur czy obliczałeś polski vat ?

Mariusz
Gaduła

« Odpowiedz #13 : Grudzień 04, 2006, 02:44:49 »

Ja kupuje na firmę więc zawsze kupujesz ze stawką 0% Vatu.
VAT naliczasz sobie sam wystawiając sobie fakturę wewnętrzną z naliczonym podatkiem VAT.

Jesli kupujesz prywatnie to podejrzewam ze zostanie doliczony podatek przy zamówieniu.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.3 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC | Dilber MC Theme by HarzeM
Serwis należy do lookdigital.pl

Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!