Panoforum - vr360.pl - Forum poświęcone zdjęciom panoramicznym
Aktualności: Jeli masz problem z rejestracją i nie wyświeltla Ci się numerek: zmień przeglądarkę.
Ze względu na ataki na forum, wprowadziłem drobną zmianę w sposobie rejestracji, musisz wystukać następujący adres:

*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwiecień 27, 2017, 00:32:50

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Panorama gotowa... what next?  (Przeczytany 12505 razy)
kingbrucelee
Zaawansowany

« Odpowiedz #30 : Październik 25, 2013, 18:03:32 »

Testowa panoramka

http://www.4shared.com/rar/pb9lDBo7/Kobyla.html

chyba trzeba założyć konto żeby pobrać.

W pliku który wgrałem alturl="dblclick/dblclick.js bo tak próbowałem ostatnim razem.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2013, 19:00:14 wysłane przez kingbrucelee » Zapisane
tomek
Gaduła

« Odpowiedz #31 : Październik 27, 2013, 19:55:13 »

sorry....... nie będę sie logował i rejestrował na jakimś portalu. Chetnie zobaczę te pliki ale bez zabawy w rejestrację.........
zbigi
Gaduła

« Odpowiedz #32 : Październik 27, 2013, 21:44:16 »

Jeśli ktoś chce, może ściągnąć ten plik rar z mojego serwera: http://fotopano.pl/testfiles/Kobyla.rar. Umieściłem tam plik ściągnięty uprzednio z 4shared,com.

Zbigniew Pilip
http://fotopano.pl
cris
Gaduła

« Odpowiedz #33 : Październik 27, 2013, 22:30:28 »

Pobrałem ze strony Zbyszka i

Nie będę owijał w bawełnę

Na tym forum pokazywane są panoramy z powietrza, tyczki itp.
panorama ucięta z dołu i z góry to słabe jest
Wybacz ale nie ograniczaj możliwości jakie daje sfera

tomek
Gaduła

« Odpowiedz #34 : Październik 27, 2013, 22:59:04 »

wszystko działa normalnie, wyczyść cache w ipadzie

a jeśli chodzi o fullscreen na iOS

ze strony KRpano

Since version 1.0.8.15 build 2012-10-05, the krpano HTML5 viewer is also supporting the HTML5 Fullscreen API. With it and when the browser supports it (btw - iOS currently not), it is possible to switch to fullscreen mode also with HTML5.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 23:02:56 wysłane przez tomek » Zapisane
kingbrucelee
Zaawansowany

« Odpowiedz #35 : Październik 28, 2013, 00:04:11 »

Pobrałem ze strony Zbyszka i

Nie będę owijał w bawełnę

Na tym forum pokazywane są panoramy z powietrza, tyczki itp.
panorama ucięta z dołu i z góry to słabe jest
Wybacz ale nie ograniczaj możliwości jakie daje sfera

To prawda, ale to jest testowa "panorama" zrobiona tylko na potrzeby tego całego zamieszania z umieszczaniem na stronie i z dblclick, a z nadirem musiałbym się bawić. Chwalić się nią nikomu nie będę

Tomek, sprawdzałem już na Safari, Mercurym i Atomicu, którego nawet specjalnie pobrałem, żeby sprawdzić czy coś w cache'ach nie siedzi. U mnie dalej lipa.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2013, 00:06:26 wysłane przez kingbrucelee » Zapisane
tomek
Gaduła

« Odpowiedz #36 : Październik 28, 2013, 08:48:38 »

którego nawet specjalnie pobrałem, żeby sprawdzić czy coś w cache'ach nie siedzi. U mnie dalej lipa.

cache czyścisz w ustawieniach........ i jest wyczyszczony nie trzeba nic wiecej instalować

Twoją panoramę sprawdzałem na ios i działa

« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2013, 14:34:43 wysłane przez tomek » Zapisane
panomaster
Moderator Globalny
Gaduła

« Odpowiedz #37 : Październik 28, 2013, 12:33:09 »

Swoją drogą horyzont panie kolego trochę za wysoko - zamiast linii prostej mamy wyraźny łuk.

Leszek Cuper
Wirtualne wycieczki
Panoramy 360
GG: 237322
cris
Gaduła

« Odpowiedz #38 : Październik 28, 2013, 14:22:41 »

a z nadirem musiałbym się bawić.

Hej robienie panoram uważam za zabawę, więc jak się bawić to na 100%

zamiast linii prostej mamy wyraźny łuk.

W pierwszej chwil pomyślałem, że kolega kingbrucelee wzorował się na panoramie NY gdzie autor ( chyba za wschodniej granicy ) zrobił pano z wysokości pokazując sztucznie krzywiznę ziemi. ( linka nie mogę znaleźć )

Swoją drogą skąd ten nik kingbrucelee idol z młodości

kingbrucelee
Zaawansowany

« Odpowiedz #39 : Październik 28, 2013, 14:39:20 »

To jest tak trochę jak z jazdą samochodem... na początku mało w tym zabawy, tylko stres i sucho w gębie:D Zabawa zaczyna się później.

Myślę, że jeszcze w tym tygodniu wrzucę pierwszą zrobioną już z pełnym zaangażowaniem wycieczkę, na której będę chciał abyście wypunktowali wszystkie niedociągnięcia i błędy.

kingbrucelee wziął się od tego, kiedy to kilkanaście lat temu w Korsarzu w Ustce usłyszałem to: http://www.youtube.com/watch?v=hyntWur6K6o

Nawet po milionowym przesłuchaniu ciągle mi się podoba ...
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2013, 14:41:59 wysłane przez kingbrucelee » Zapisane
tomek
Gaduła

« Odpowiedz #40 : Październik 29, 2013, 12:52:33 »

kingbrucelee wziął się od tego, kiedy to kilkanaście lat temu w Korsarzu w Ustce usłyszałem to: http://www.youtube.com/watch?v=hyntWur6K6o

Nawet po milionowym przesłuchaniu ciągle mi się podoba ...

......................no super......

ale o ile pamietam miałeś jakiś problem ze swoją panoramą i padem- teraz działa?
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2013, 13:21:18 wysłane przez tomek » Zapisane
kingbrucelee
Zaawansowany

« Odpowiedz #41 : Październik 29, 2013, 14:06:09 »

Na ten moment sprawa wygląda tak:

używając komputera - panorama chodzi i otwiera się fullscreen po podwójnym kliknięciu.
używając ipad'a - panorama chodzi, ale nie przechodzi do fullscreen po podwójnym naciśnięciu.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2013, 14:08:34 wysłane przez kingbrucelee » Zapisane
tomek
Gaduła

« Odpowiedz #42 : Październik 29, 2013, 14:32:47 »

używając ipad'a - panorama chodzi, ale nie przechodzi do fullscreen po podwójnym naciśnięciu.

............dżizus!!!

wyżej w moim poscie jest napisane

a jeśli chodzi o fullscreen na iOS

ze strony KRpano

Since version 1.0.8.15 build 2012-10-05, the krpano HTML5 viewer is also supporting the HTML5 Fullscreen API. With it and when the browser supports it (btw - iOS currently not), it is possible to switch to fullscreen mode also with HTML5.

kingbrucelee
Zaawansowany

« Odpowiedz #43 : Październik 29, 2013, 16:10:37 »

Więc skoro dzięki iOS'owi to już wszystko co mogłem osiągnąć w tej materii, temat do zamknięcia.

Dziękuje wszystkim za czynny udział i pomoc!

Gdyby ktoś kiedyś natknął się na podobny problem, gotowe rozwiązanie poniżej, a do posta podpinam print screen folderu oraz potrzebne pliki, które wcześniej załączył Zbigi.

<plugin name="dblclick" url="dblclick.swf" alturl="dblclick.js" keep="true" ondblclick="switch(fullscreen)"/>

* Forum vr.jpg (91.91 KB, 766x343 - wyświetlony 344 razy.)
* dblclick.zip (2.78 KB - pobrany 155 razy.)
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.3 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC | Dilber MC Theme by HarzeM
Serwis należy do lookdigital.pl

Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!