Restauracja Różana - wirtualny spacer

Restauracja Różana - wirtualny spacer

Różana to eleganckie, ciepłe i niezobowiązujące miejsce, w którym delikatna i lekka kuchnia polska codziennie zaskakuje nowymi specjałami.

Wyjątkowy nastrój tworzą tam świeże kwiaty, stoły nakryte haftowanymi obrusami, delikatne światło i dyskretna muzyka płynąca z pianina. Wyjątkowość tego miejsca uzupełnia magiczny ogród. pełen śpiewu ptaków, szumu wody z fontanny i dźwięków gitary. Po zachodzie słońca, tę wyjątkową atmosferę, dopełnia widok płonących świeć i pochodni.

To miejsce w które koniecznie trzeba wybrać się we dwoje. Jeżeli chcecie wiedzieć czy nie przesadzamy - sprawdźcie sami. Przygotowana przez nas wirtualna wycieczka z tego uroczego miejsca zawiera 28 panoram sferycznych, wykonanych w dzień i wieczorem. Restauracja Różana to także pierwsza restauracja, której panoramy zostały opublikowane przez nas w usłudze Google Street View. Dzięki temu, wszystkie osoby, które będą szukały dojazdu do Restauracji w Google Maps, będą mogły także obejrzeć panoramy zlokalizowane na mapie Googla.

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po restauracji: https://www.restauracjarozana.com.pl/vr/index.html 

Udostępnij artykuł