Wirtualny Stadion Wisły Kraków

Wirtualny Stadion Wisły Kraków

Na zlecenie FANS4CLUB.COM przygotowaliśmy aplikację prezentującą stadion Wisły Kraków w formie gigapanoramy sferycznej o rozdzielczości 4Gpx zintegrowaną z systemem sprzedaży biletów. Aplikacja stworzona została w celu pokazanie przyrostu frekwencji kibiców kupujących bilety na wyjątkowy mecz: Gwiazdy dla Białej Gwiazdy w którym Legendy Wisły Kraków zmierzą się z obecną drużyną Białej Gwiazdy.

Projekt powstał w ramach akcji „Wisła Kraków to nasza historia”, której celem było zaktywizowanie wiślackiej społeczności i zgromadzenie kwoty 380 tys. PLN lub zapełnienie trybun odpowiadające najwyższej średniej frekwencji po przebudowie stadionu, to jest 16 126 kibiców.

Dzięki gigapanoramie i stworzonym przez nas mechanizmom możliwe jest obejrzenie stadionu w wysokiej rozdzielczości, a także dostęp (w czasie rzeczywistym) do informacji na temat ilości zainteresowanych kibiców, frekwencji w poszczególnych sektorach stadionu, rozkładu poszczególnych miejsc w każdym sektorze wraz z ich statusem a także prezentacja podstawowych informacji o kibicach, którzy wyrazili na to zgodę, zajmujących poszczególne siedzenia.

Projekt „Wisła Kraków to nasza historia” jest doskonałęym przykładem finansowania społecznościowego (crowdfundingu) czyli sposobu na pozyskiwania środków przy jednoczesnym aktywnym udziale zainteresowanych osób.

Prezentacje można zobaczyć pod adresem: https://ai360.pl/projekty/wisla/

Udostępnij artykuł