Ziemia kozienicka leży w południowej części województwa mazowieckiego, w dolinie Wisły na granicy jednego z najbogatszych przyrodniczo kompleksów leśnych – Puszczy Kozienickiej. Zachwyca położeniem i licznymi atrakcjami turystycznymi. Do ich prezentacji stworzyliśmy kolejną wirtualną wycieczkę.

Opis projektu

Na zlecenie Lokalnej Grupy działania Puszcza Kozienicka stworzyliśmy panoramiczny przewodnik po atrakcjach ziemi kozienickiej. Skansen bojowy I Armii Wojska Polskiego, rezerwaty Krępiec i Źródła Królewskie, zabytkowy kościoły w Opactwie i sanktuarium w Wysokim Kole to tylko niektóre z nich.

Zachętą do odwiedzenia regionu przez miłośników aktywnej turystyki z pewnością będą prezentowane licznie panoramy wspaniałej przyrody. Wirtualny spacer składający sie łącznie 62 wysokiej rozdzielczości zdjęć panoramicznych uzupełniony został trzema panoramami sferycznymi z lotu ptaka prezentującymi zakola Radomki, Wisłę na wysokości punktu widokowego Krępeczki i miasto Kozienice.

Prezentacja posiada własny panel administracyjny umożliwiający zarządzanie wszystkimi mechanizmami wirtualnego spaceru i dowolną jego rozbudowę.


Udostępnij